Інформація відділу ринкового та метрологічного нагляду про проведену роботу  за 12 місяців  2019 року

 

За 12 місяців 2019 року спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області на виконання плану роботи проведено 40 виїзних перевірок характеристик продукції щодо дотримання вимог законодавства про державний ринковий нагляд у розповсюджувачів продукції. Проведеними плановими перевірками встановлені порушення законодавства про державний ринковий нагляд у 27 суб’єктів господарювання.

Крім того, проведено 16 перевірок стану виконання рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів, 9 позапланових перевірок характеристик продукції у розповсюджувачів та 3 у виробників.

Під час проведення перевірок характеристик продукції перевірено товарів на суму 887,202 тис. грн., з них забраковано та тимчасово обмежено реалізацію товарів, які не відповідають встановленим вимогам технічних регламентів та інших нормативних документів на суму 78,458 тис. грн.

За порушення вимог статті 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» складено 16 протоколів та винесено 16 постанов, сума застосованих штрафів до суб’єктів господарювання становить 60,350 тис. грн.

За 12 місяців 2019 року винесено 151 рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів, а саме: 64 рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів щодо обмеження надання продукції на ринку шляхом тимчасової заборони надання продукції на ринку, 36 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів щодо обмеження надання продукції на ринку шляхом приведення продукції у відповідність до встановлених вимог, 47 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів щодо обмеження надання продукції на ринку шляхом усунення формальної невідповідності та 4 рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів щодо заборони надання продукції на ринку.