Підведені підсумки роботи Держпродспоживслужби в Рівненській області за І півріччя 2019 року

 

01 серпня 2019 року проведена колегія Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області по підсумках роботи служби за І півріччя 2019 року.

В роботі колегії прийняли участь члени колегії, начальники управлінь та відділів структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, начальники районних, Рівненського міського та Дубенського міськрайонного управлінь, начальники відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, начальники обласної, районних та Рівненської міської лікарень ветеринарної медицини, директори Рівненської регіональної та міжрайонних державних лабораторій ветеринарної медицини.

На колегії були заслухані доповіді щодо роботи у таких сферах діяльності служби: безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, лабораторної діагностики, фітосанітарної безпеки, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, захисту споживачів, фінансово-господарської діяльності, правового, організаційного та кадрового забезпечення, питання охорони праці.

Окремим питанням розглянуто рішення колегії Держпродспоживслужби України «Про підсумки роботи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за І півріччя 2019 року та завдання на ІІІ квартал 2019 року», яка відбулася 12 липня 2019 року.

Роботу структурних підрозділів Держпродспоживслужби та установ, які відносяться до сфери її управління, у І півріччі 2019 року визнано задовільною.

Колегією схвалено рішення, яке було доведено відповідним підрозділам до виконання.