До відома власників тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів !

 

16 січня 2019 року Постановою Кабінету Міністрів України № 19 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» врегульовано процедуру відомчої реєстрації тракторів та видачі посвідчень тракториста-машиніста Територіальними органами Держпродспоживслужби України.

Даною Постановою внесено зміни до Постанов КМУ від  8 липня 2009 р. № 694 «Про затвердження Порядку відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів», від 2 квітня 1994 р. №217 «Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень тракториста-машиніста» від 11 листопада 2009 р. № 1200 «Про затвердження Порядку здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери».

Внесення змін до вищезазначених Постанов дозволить якісно та своєчасно виконувати всі завдання покладені на Держпродспоживслужбу України з питань реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку тракторів, видачі посвідчень тракториста-машиніста та врегулює відносини між суб’єктами господарювання, які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери та власниками (користувачами) машин, а також Держпродспоживслужбою України в цілому.