До уваги!!!

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області продовжує працювати в штатному режимі. Усі, покладені на неї завдання і функції, виконуються.

Водночас, у зв’язку з оголошенням на території України карантину та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Рівненській області були прийняті додаткові заходи, які дозволять убезпечити наших працівників.

Зокрема, частково робота установи переведена в дистанційний режим із застосуванням електронних комунікаційних технологій. Зокрема, ефективному виконанню своїх посадових обов’язків та оперативному прийняттю рішень сприяє безперебійна робота системи електронного документообігу та корпоративної електронної пошти.

Ми звертаємо увагу громадян на те, що головним захистом від зараження коронавірусної інфекції є дотримання особистих правил гігієни, мінімізація контактів і дотримання дистанції один від одного. Сподіваємося, що українці дотримуватимуться встановлених правил, залишатимуться вдома, без потреби не виходитимуть на вулиці.

Саме тому ми закликаємо вас обмежити пересуванням та надати перевагу електронній формі звернення до Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, яке можна направляти на    e-mail: irashai@ukr.net. Доступна для заповнення і електронна форма для надсилання звернень громадян.