Спалах африканської чуми свиней в с. Острів Дубенського району

 

26.09.2017 року в індивідуальному господарстві с. Острів Дубенського району Рівненської області зафіксовано спалах африканської чуми свиней.

25 вересня 2017 року в службу державної ветеринарної медицини Дубенського району звернувся житель с. Острів з повідомленням про захворювання та загибель свиней в його домогосподарстві. При виїзді спеціалістів ветеринарної медицини на місце встановлено, що у трьох свиней відмічено підвищену температуру тіла до 41,40С, відмову від корму, хитку ходу  та незначне почервоніння шкіри на животі. 25.09.2017 року хворі свині загинули.

Спеціалістами державної ветеринарної медицини відібрано патологічний матеріал від двох загинувши свиней та направлено в Рівненську регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини для подальшого направлення в Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветсанекспертизи м. Київ. 26.09.2017 року встановлено захворювання свиней на АЧС (Звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу № 007810 п.м./17 від 26 вересня 2017 року).

26.09.2017 року о 17.00 год. проведено ДНПК при Дубенській райдержадміністрації яким накладено карантин на індивідуальне господарство та визначено зони захисту і нагляду.

В неблагополучному пункті проводяться заходи по локалізації та ліквідації африканської чуми свиней згідно Плану затвердженого рішенням ДНПК при Дубенській райдержадміністрації.

 

Вам також має сподобатись...