На цьому тижні на Рівненщині зареєстровано 3 випадки отруєння грибами

 

Грибний сезон багатий на різні чудові та смачні знахідки, але, на жаль, після «тихого полювання» трапляються прикрі неприємності – гострі грибні отруєння.

Сьогодні, 20.09.2017 року, зареєстровано випадок отруєння грибами в с. Крупець Радивилівського району. Жінка, 52 років, у лісовому масиві поблизу села назбирала дикорослих грибів-зонтиків. Споживала гриби після кулінарної обробки. Із симптомами гострого отруєння госпіталізована в реанімаційне відділення Радивилівської районного лікарні. Стан пацієнтки при поступленні середньої важкості.

Вчора Держпродспоживслужба області повідомляла про ще два випадки отруєння грибами в Рівненському та Радивилівському районі

Таким чином, на сьогодні в області від початку року вже зареєстровано 11 випадків грибних отруєнь. Слід зазначити, що серед потерпілих – 2 дітей та 4 пенсіонерів.

Держпродспоживслужба ще раз закликає обмежити вживання невідомих та підозрілих дикорослих грибів, а також не збирати гриби поблизу автомобільних та залізничних шляхів, поблизу смітників та промислових підприємств.

Вам також має сподобатись...