Проведено навчальний семінар

 

01.03.2019 року в Здолбунівському районному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області проведено навчальний семінар на тему: «Дотримання вимог чинного законодавства при застосуванні пестицидів. Дотримання вимог чинного законодавства у сфері бджільництва». В семінарі приймали участь агрономи сільськогосподарських підприємств, господарств району що здійснюють діяльність у сфері рослинництва, та пасічники району.

Спеціалісти управління довели до відома присутніх вимоги щодо безпеки для здоров’я людини і навколишнього середовища під час виробництва, випробовування і застосування пестицидів встановлених державними стандартами, санітарними нормами, регламентами та іншими нормативними документами.

Учасники семінару ознайомились з вимогами щодо порядку реєстрації пасік, вимогами щодо їх розміщення і облаштування, захисту бджіл від застосування пестицидів.

Всю необхідну для роботи інформацію висвітлено в роздрукованих пам’ятках та інформаційних таблицях, які роздані учасникам семінару.