Підведені підсумки роботи Держпродспоживслужби в Рівненській області за 2018 рік

 

05 лютого 2019 року проведена колегія Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області по підсумках роботи служби за 2018 рік.

В роботі колегії прийняли участь члени колегії, начальники управлінь та відділів структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, начальники районних, Рівненського міського та Дубенського міськрайонного управлінь, начальники відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, начальники обласної, районних та Рівненської міської лікарень ветеринарної медицини, директори Рівненської регіональної та міжрайонних державних лабораторій Держпродспоживслужби, голова асоціації спеціалістів ветеринарної медицини Рівненської області, директор Костопільської філії ДП «Укрветсанзавод», директор ВАТ «Рівневетзоопромпостач».

На підсумковій колегії були заслухані доповіді щодо роботи у таких сферах діяльності служби: безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, лабораторної діагностики, фітосанітарної безпеки, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, захисту споживачів, фінансово-господарської діяльності, правового забезпечення, внутрішнього аудиту та інших.

Окремим питанням розглянуто рішення колегії Держпродспоживслужби України «Про підсумки роботи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за 2018 рік», яка відбулася в Києві 01 лютого 2019 року.
Роботу структурних підрозділів Держпродспоживслужби та установ, які відносяться до сфери її управління, за 2018 рік визнано задовільною.

Найкращі колективи відзначені подяками та нагороджені цінними подарунками.

Колегією схвалено рішення, яке було доведено відповідним підрозділам до виконання.