Відбулися навчання щодо захисту прав споживачів

 

30.01.2019 року у Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, відбулися навчання для заступників голів райдержадміністрацій, начальників відділів (управлінь) економіки райдержадміністрацій, виконкомів рад міст обласного значення.

В ході навчання розглянуто тему «Контроль органами державної виконавчої влади вимог законодавства щодо захисту прав споживачів». Лекторами з цього питання перед слухачами Центру були Фесянов Петро Олексійович, начальник управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області та Полюхович Олеся Олексіївна, головний спеціаліст відділу правового забезпечення Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області.

Слухачів Центру було проінформовано про завдання, діяльність, повноваження та структуру управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області. Висвітлено інформацію про роботу відділів управління захисту споживачів, порядок подання звернень, заяв та порядок їх розгляду. Роз’яснено Закон України «Про захист прав споживачів», Закон України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», Закон України «Про рекламу» та інші нормативно-правові акти. Надано відповіді на запитання слухачів.