Проведені заняття із стоматологами

 

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області завжди активно залучаються щодо проведення навчань спеціалістів лікувально-профілактичних закладів різних профілів, так як це допомагає покращити співпрацю та взаєморозуміння, забезпечити ефективні та безпечні методи роботи медиків.

Нещодавно в місті Рівне було розпочато цикл тренінгів-семінарів на тему «Санітарно-епідеміологічний режим в стоматологічній практиці», які були організовані ГО «Рівненська обласна асоціація сестер медичних» та Асоціацією  «Служба організації інфекційного контролю».

На таких заняттях опрацьовано режимні моменти роботи стоматологічних кабінетів. Особлива увага приділялась виявленим недолікам під час перевірок та способам їх усунення. Багато запитань звучало щодо підготовки для отримання ліцензії на медичну практику. Останнім часом почастішали звернення лікарів-підприємців в Держпродспоживслужбу щодо відкриття стоматологічного кабінету чи розширення медичної практики вже діючого кабінету. Для ліцензування готується багато документів, серед яких – акт санітарно-епідемічного обстеження. Вийшовши на об’єкт, спеціалісти оцінюють відповідність приміщень вимогам санітарного законодавства для проведення медичної практики.

Під час практичної частини занять присутні змогли удосконалити власну методику обробки рук, освоїти нові правила щодо прибирання приміщень стоматологічного кабінету, ознайомитися із сучасним ефективними засобами для дезінфекції та гігієнічного прибирання, оснащенням стоматологічних кабінетів.

В тренінгах прийняли участь 45 працівників стоматологічних клінік і приватних стоматкабінетів з усієї області, серед яких не тільки середній медперсонал, а й лікарі.