До уваги малих виробників виноробної продукції!

 

Затверджено Порядок подання та реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази малих виробництв виноробної продукції вимогам законодавства

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2018 р. №823 «Деякі питання подання та реєстрації декларації відповідності матеріально-технічних бази малих виробництв виноробної продукції вимогам законодавства» затверджено, Порядок подання та реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази малих виробництв виноробної продукції вимогам законодавства.

Цей Порядок визначає процедуру подання та реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази малих виробництв виноробної продукції вимогам законодавства (декларація), що додається малими виробниками виноробної продукції до заяви про отримання ліцензій на виробництво алкогольних напоїв відповідно до законодавства.

Із зазначеною постановою та порядком можна ознайомитися на сайті Держпродспоживслужби за посиланням.

Заповнений зразок декларації відповідності матеріально-технічної бази малих виробництв виноробної продукції вимогам законодавства можна завантажити за цим посиланням.

Посилання на папку: Сканкопії декларацій відповідності матеріально-технічної бази малих виробництв виноробної продукції вимогам законодавства можна завантажити за цим посиланням.