Вітання Висоцькому Миколі Васильовичу

 

10 вересня 2018 року в актовому залі Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області Лазарчук В.С. вручив Почесну грамоту Кабінета Міністрів України директору ПП  «Здолбунівветпостач» Висоцькому Миколі Васильовичу.

Висоцький Микола Васильович, народився в с. Кунин Здолбунівського району, Рівненської області. Освіта вища, в 1982 році закінчив Львівський зооветеринарний інститут, де здобув спеціальність ветеринарного лікаря.

За весь період роботи на всіх займаних посадах, Микола Васильович приймав безпосередню участь в роботі державної ветеринарної служби області. Очолюючи державне підприємство “Рівневетзоопромпостач”, Микола Васильович прикладав максимум зусиль для того, щоб державні установи ветеринарної медицини, господарства були завжди забезпечені достатньою кількістю ветеринарних препаратів, діагностикумів, дезінфікуючих, засобів захисту тварин, ветеринарних і зоотехнічних інструментів та іншого необхідного обладнання для тваринництва та загалом сільськогосподарського виробництва.

На займаній посаді зарекомендував себе позитивно. Він є грамотним, кваліфікованим керівником, вміло застосовує свої навики на практиці, надає кваліфіковані консультації та практичну допомогу спеціалістам та працівникам державної ветеринарної медицини, колективних та приватних господарств області. Ніколи не обділив увагою жодного жителя, власника тварин, який звертався на підприємство для придбання ветеринарних препаратів своїм тваринам.

Щиро вітаємо Висоцького Миколу Васильовича з Почесною грамотою Кабінета Міністрів України!