Семінар – навчання на тему: “Відбір проб мозку для лабораторного дослідження на губчасту енцефалопатію великої рогатої худоби та скрепі дрібної рогатої худоби методом ферментативної імуноадсорбції”

 

16 лютого 2018 року в Рівненській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини відбувся семінар – навчання на тему: “Відбір проб мозку для лабораторного дослідження на губчасту енцефалопатію великої рогатої худоби та скрепі дрібної рогатої худоби методом ферментативної імуноадсорбції”.

В семінарі – навчанні прийняли участь лікарі-епізоотологи, уповноважені лікарі ветеринарної медицини міської та районних державних лікарень ветеринарної медицини.

Семінар – навчання відкрив Лазарчук Володимир Степанович, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області.

В ході семінару-навчання було обговорено визначення статусу України як країни з контрольованим ризиком щодо губчастої енцефалопатії великої рогатої худоби, розглянуто загальний принцип методу ферментативної імуноадсорбції, відбір проб мозку, маркування проб для дослідження, оформлення супровідних документів.