Нарада щодо проблемних питань при експорті деревини до Республіки Туреччина.

 

14.12.2017 року в приміщенні управління фітосанітарної безпеки за участю начальника ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області Володимира Лазарчука та першого заступника начальника ГУ Олександра Костюка проведено нараду щодо проблемних питань, які виникають при експорті деревини до Республіки Туреччина.

Участь в нараді взяли державні фітосанітарні інспектори управління фітосанітарної безпеки та фахівці ДУ «Рівненська обласна фітосанітарна лабораторія».

Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області Володимир Лазарчук наголосив, що стурбований динамікою надходження нотифікаційних повідомлень, зокрема з Республіки Туреччина. Ситуація, яка склалася, потребує спільних дій як спеціалістів управління фітосанітарної безпеки так і суб’єктів господарювання, які здійснюють експорт об’єктів регулювання.

За результатами наради учасники вирішили посилити заходи щодо якісного проведення фітосанітарних процедур, не допускати в подальшому надходження нотифікаційних повідомлень. При формуванні експортних партій деревини до Туреччини дотримуватись Положення про карантин рослин Республіки Туреччина (1.5 Додатку 4  (Спеціальні вимоги щодо рослин та продукції рослинництва).