Результати здійснення державного ринкового нагляду за липень 2017

 

У липні 2017 року спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненські області на виконання плану роботи проведено 5 виїзних перевірок щодо дотримання вимог законодавства про державний ринковий нагляд у розповсюджувачів нехарчової продукції. Проведеними плановими перевірками характеристик продукції встановлені порушення законодавства про державний ринковий нагляд у 4 суб’єктів господарювання. А також, проведена 1 позапланова перевірка характеристик продукції у розповсюджувача дитячих іграшок.

Перевірено товарів на суму 80,02 тис. грн, з них забраковано та тимчасово обмежено реалізацію товарів, які не відповідають встановленим вимогам технічних регламентів та інших нормативних документів на суму 8,279 тис. грн.

При проведенні перевірок виявлені порушення законодавства про державний ринковий нагляд, а саме:

– розповсюдження продукції без нанесення знака відповідності технічним регламентам;

– розповсюдження продукції без зазначення інформації про найменування та місцезнаходження, номеру телефону уповноваженого представника та виробника, типу, моделі, серійного номеру;

– розповсюдження продукції, щодо якої неналежно застосовано знак відповідності технічним регламентам.

За порушення вимог статті 44 Закону України «Про державний нагляд і контроль нехарчової продукції» складено 5 протоколів та винесено 5 постанов, сума застосованих штрафів до суб’єктів господарювання становить 17,425 тис. грн.

В липні 2017 року винесено 4 рішення  про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів щодо обмеження надання продукції на ринку шляхом усунення формальної невідповідності.

Спеціалістами управління були проведені 2 перевірки стану виконання рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів та встановлено, що всі суб’єкти господарювання виконали рішення повністю та результативно.

 

Вам також має сподобатись...