Критерії оцінки ступенів ризику та періодичність проведення планових заходів (контролю) в сфері насінництва та розсадництва

 

На виконання ст.24 та 26 ЗУ «Про насіння і садивний матеріал» та ст.5 ЗУ «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» уряд затвердив механізм здійснення заходів державного контролю в сфері насінництва та розсадництва. Відповідна постанова Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 507 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері насінництва та розсадництва та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» оприлюднена на Урядовому порталі .

Критеріями за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері насінництва та розсадництва є дотримання вимог законодавства у сфері насінництва та розсадництва та обсяги виробництва та (або) реалізації насіння і садивного матеріалу протягом певного періоду. Відповідно  вищезазначеним  критеріям визначається ступінь ризику суб’єктів господарювання та частота здійснення планових заходів державного нагляду (контролю).

Ця постанова дає можливість чітко визначити число суб’єктів господарювання насінництва та розсадництва та частоту здійснення планових заходів державного нагляду (контролю).

Вам також має сподобатись...